Zelmer ZVC427HT

od 414,00 PLN

oszczędzasz do 17%
Moc silnika: 890 W • Poziom hałasu: 77 dB • Zasięg pracy: 10 m • Pojemność worka/pojemnika: 40 l • Wysokość: 48 cm • Szerokość: 28 cm • Kolor: brązowy

Ekspert od dywanów. Wyjątkowo trwały i turbo pomocny. Trwały, mocny i bezusterkowy – prawdziwy odkurzacz na lata. Nieprzeciętny filtr HEPA H13 o najwyższej sprawności filtracji powietrza, praktyczny schowek na akcesoria i niezwykle pojemny worek Safbag.

sprawna turboszczotka łatwo poradzi sobie z najbardziej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Szczotka parkietowa z miękkim włosiem chroni wrażliwe podłogi przed zadrapaniem.

świetny do odkurzania obfitych powierzchni, takich jak domy jednorodzinne, a także szerokie mieszkania. Główne właściwości odkurzacza Zelmer DOT ZVC427HT Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze precyzyjniej zbiera sierść i odkurza dywany.

To znakomite rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób ceniących dywany w pomieszczeniach. Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze skrupulatniej zbiera sierść i odkurza dywany. To znakomite rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób szanujących dywany w pomieszczeniach.

Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla subtelnych podłóg. Jej progresywna kompozycja chroni parkiet przed zarysowaniem. Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla delikatnych podłóg.

Jej postępowa budowa broni parkiet przed zarysowaniem. Wysoka efektywność odkurzania Odkurzacz posiada wysokie klasy skuteczności odkurzania, dzięki czemu kurz i skażenia są zbierane precyzyjniej.

Wysoka sprawność odkurzania Odkurzacz ma wysokie klasy wydajności odkurzania, dzięki czemu kurz i skażenia są zbierane skrupulatniej. Innowacyjny system filtracji Filtr HEPA zastosowany w odkurzaczu to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszelkich zanieczyszczeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Zaawansowany system filtracji Filtr HEPA użyty w odkurzaczu to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszelkich zanieczyszczeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zapewnia,za każdym razem masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi.

Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zapewnia,za każdym razem masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi. Wytrzymały wąż Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi jest ponadto wzmocniony oplotem z jedwabnej nici co rozszerza jego wytrzymałość na zaginania.

Wytrzymały wąż Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi jest w dodatku usztywniony oplotem z jedwabnej nici co powiększa jego odporność na zaginania....