Saeco Lirika

od 1399,00 PLN

Rodzaj ekspresu: automatyczny • Pojemność: 2.5 l • Moc: 1850 W • Szerokość: 21 cm • Głębokość: 42 cm • Wysokość: 37 cm • Sterowanie: elektroniczne • Kolor: czarny, srebrny
Ekspres Saeco Lirika Base
Perfekcja w nieznacznym wymiarze

Szukasz uniwersalnego, poręcznego i profesjonalnego ekspresu w rozsądnej cenie? Saeco Lirika Base to świetne połączenie funkcjonalności, wygody, a także elegancji. Innowacyjny design opierający się na połączeniu czerni z eleganckimi metalicznymi elementami sprawia, że urządzenie znakomicie będzie wyglądało w Twojej kuchni albo biurze. Lirika Base to wysoka jakość umieszczona w niewielkich wymiarach!

Prezentacja ekspresu
Pyszne kawy mleczne

wbudowany nowoczesny spieniacz mleka Pannarello załączony do Lirika Base pozwala na przygotowanie idealnych kaw mlecznych. Korzystając z tego użytecznego urządzenia, z łatwością spienimy mleko do naszych ulubionych mlecznych napojów. Pyszne Latte Macchiatto, Cappuccino czy Flat White są dzisiaj na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni dostosowywana wylewka kawy umożliwia korzystanie z wysokich szklanek, perfekcyjnych do tego typu specjałów.

niepokaźny, a pojemny!

Model Lirika Base wyposażony jest w podwójny lejek, dzięki któremu możemy przygotować dwie kawy jednocześnie. Rozwiązanie to sprawdza się świetnie w biurze, czy w domu w trakcie wizyty gości. Wysmakowane wykończenie dodaje ekspresowi prestiżowego wyglądu. Co prawda ekspres jest niewielkich rozmiarów (21 cm x 38 cm x 43 cm), jednak jego zbiorniki mają zadziwiająco dużą pojemność! 500 gram zbiornika na kawę, 2,5 litra pojemnika na wodę, a także zbiornik na fusy mieszczący 15 porcji. Sprawia to, iż Lirika Base jest skutecznym urządzeniem, które zmieści się choćby w znikomej kuchni dla pracowników.

rewelacyjna jakość

Dzięki zastosowaniu istotnie efektywnych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika Base gotowy jest do ciężkiej pracy. Dbałość o jakość podzespołów ma wpływ na pyszny smak wyprodukowanej kawy. Co więcej, ekspres posiada możliwość ręcznej regulacji grubości mielenia ziaren. Możemy zatem eksperymentować co do mocy naszej kawy i stworzyć napoje o różnym poziomie mocy. Poczuj się jak prawdziwy barista z modelem Lirika Base!

Prostota obsługi

fachowy, ekspres musi być nie tylko postępowy lecz i prosty w obsłudze. Zastosowany w Lirika Base graficzny cyfrowy wyświetlacz umożliwia czytelną obsługę i poruszanie się o licznych opcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym widocznymi komunikatami. Prostota i instynktowność – to właśnie powinno znamionować progresywne ekspresy!

proste czyszczenie

w trakcie codziennego korzystania z ekspresu ważne jest, by pamiętać o regularnym serwisie. Czyszczenie i konserwacja urządzenia są gwarancją jego poprawnego działania i pysznego smaku parzonej kawy. Ekspres Lirika Base samoczynne pogramy odkamieniania, które zadbają o poprawne funkcjonowanie urządzenia. Gdy wyłącznie będzie konieczne przeprowadzenie odkamieniania, na ekranie pojawi się komunikat w języku polskim o potrzebie jego uruchomienia. Proste i wygodne! To właśnie Lirika Base!

Specyfikacja technologiczna